Golf klub Komárno

Vážení členové a milovníci golfu,

srdcem našeho golfového společenství je Golfový klub Komárno. Místo, kde se setkává vášeň pro tento vzrušující sport, krásné okolní prostředí a přátelská atmosféra. Jsme hrdí na to, že můžeme být součástí této jedinečné komunity, kde se golf stává nejen sportem, ale i způsobem života.

Náš klub je situován v malebném okolí, obklopeném zelenými loukami a tichými vodními plochami, což vytváří ideální prostředí pro golfisty všech úrovní. Bez ohledu na to, zda jste začátečník nebo zkušený hráč, Golfový Klub Komárno nabízí všem možnost rozvíjet své dovednosti a těšit se z krásné hry.

Naše hřiště je navrženo s ohledem na přírodní prvky, které zajišťují nejen výzvu pro hráče, ale také úchvatné výhledy na okolní krajinu. Odpal a pat každé jamky vám poskytnou nezapomenutelný zážitek, ať už se pohybujete po fairwayi nebo se vyhýbáte překážkám.

Ale Golfový Klub Komárno není pouze o hře na hřišti. Je to také místo setkávání, sdílení radosti ze společného koníčku a vytváření přátelství, která přetrvávají mimo hrací plochu. Pořádáme pravidelné společenské události, turnaje a workshopy, abychom podporovali společenský život klubu a posilovali vazby mezi našimi členy.

V Golfovém Klubu Komárno věříme, že golf není pouze o hře, ale také o sdílení vášně, radosti a pohody. Jsme rádi, že můžeme poskytnout prostor pro tyto hodnoty a těšíme se na každého, kdo se k nám přidá.


S úctou,

Ing. Martin Kajaba, prezident klubu


Stanovy Golfového klubu

Přihláška do klubu

Jestli se chcete stát členy našeho klubu. Kontaktujte nás, přijďte se k nám podívat a zahrát si. Pokud jste si jistí neváhejte vyplnit přihlášku a zašlete nám ji zde.

Ceník členství

Vstupní poplatek

Zakládající člen

3000 Kč

Vstupní poplatek

Řádný člen

1000 Kč

Neomezená hra

při zaplacení do 29.2.2024

9000 Kč

 8500 Kč

Udržovací herní poplatek


3000 Kč

Poplatek federaci

450 Kč

Pro více informací o výhodách jednotlivých členství si pročtěte vnitřní pravidla klubu.

Platby zasílejte na č.ú. klubu 2502794516/2010